Procés participatiu del Programa d'Actuació Municipal (PAM) 2020-2023
#PAM2020 Decideix la ciutat que vols
Atenent a les recomanacions de les autoritats sanitàries i de l'Agència de Salut Pública de Barcelona, l’Ajuntament de Barcelona va anul·lar, a partir del 12 de març, totes les trobades, debats, sessions i punts mòbils del procés participatiu del Programa d'Actuació Municipal 2020-2023.
El següent element és un mapa que presenta els components d'aquesta pàgina com a punts al mapa. L'element es pot fer servir amb un lector de pantalla però pot ser difícil d'entendre.
Saltar el mapa${title}
{{html description}}
${address}
{{html locationHints}}
203 trobades
Filtra per:
El següent formulari filtra els resultats de la cerca dinàmicament quan es canvien les condicions de la cerca.
Saltar als resultatsEl següent formulari filtra els resultats de la cerca dinàmicament quan es canvien les condicions de la cerca.
Saltar als resultats-
26 Febrer 2020 · 10:00 - 12:00
-
Sala d'Actes de la Seu del Districte de Sant Martí
Plaça de Valentí Almirall, 1, 08018 Barcelona
-
26 Febrer 2020 09:0010 Març 2020 16:00
-
A l'aula de 4tA
Escola Ítaca, Carrer de Numància, 140, 158, 08029 Barcelona
-
25 Febrer 2020 · 18:30 - 20:30
-
Casal Gent Gran Bon Pastor
Carrer d'Alfarràs, 30 08030 Barcelona
-
25 Febrer 2020 · 18:30 - 20:30
-
Casal de Barri La Cosa Nostra
Carrer de Biure, 1, 08031 Barcelona
-
25 Febrer 2020 · 17:00 - 19:00
-
Auditori del Centre Cívic Transformadors
Carrer Ausiàs March, 60, 08010, Barcelona
-
25 Febrer 2020 · 17:00 - 20:00
-
Espai Jove de Fontana
Carrer Gran de Gràcia, 190, Barcelona
-
25 Febrer 2020 10:0025 Març 2020 12:00
-
Sala Anselm Cartañá, Seu del districte
C/ Creu coberta 104 08014 Barcelona
-
24 Febrer 2020 · 18:30 - 20:30
-
Barcelona Activa, Sala Emprén
Carrer Llacuna, 162, Barcelona
-
24 Febrer 2020 · 18:30 - 20:30
-
Espai Jove Boca Nord
Agudells 37
Espai Jove Boca Nord
-
24 Febrer 2020 · 18:00 - 20:00
-
Lleialtat Santsenca
Carrer d'Olzinelles, 31, 08014 Barcelona
-
24 Febrer 2020 · 18:00 - 20:30
-
Facultat d'Economia i Empresa UB
Diagonal, 690-696, 08034 Barcelona
-
24 Febrer 2020 · 17:30 - 19:30
-
Sala d'Actes de la Seu del Districte de Sant Martí
Plaça de Valentí Almirall, 1, 08018 Barcelona
-
24 Febrer 2020 · 10:00 - 12:00
-
Centre Cívic Can Déu
Plaça de la Concòrdia, 13, 08014 Barcelona, Espanya
-
24 Febrer 2020 · 09:30 - 11:00
-
A l'aula de 4t
Carrer de Perafita, 48, 08033 Barcelona
-
20 Febrer 2020 · 19:00 - 21:00
-
Casal de barri "El Pirineu"
Carrer Josep Serrano, 59-71
-
20 Febrer 2020 · 18:00 - 20:00
-
Seu del districte de Sants-Montjuïc
Carrer de la Creu Coberta, 104, 106, 08014 Barcelona
Sala Anselm Cartañà
-
20 Febrer 2020 · 18:00 - 20:00
-
Saló del Consell de la Seu del Districte de Les Corts
Plaça Comas, 18, Barcelona
-
20 Febrer 2020 · 18:00 - 20:00
-
Escola La Palmera
Carrer del Concili de Trento, 253, 08020 Barcelona
...
-
20 Febrer 2020 · 17:30 - 19:30
-
La Lleialtat Santsenca
Carrer d'Olzinelles, 31, 08014 Barcelona
-
20 Febrer 2020 · 17:00 - 19:00
-
Sala Moragues - El Born Centre de Cultura i Memòria
Plaça Comercial, 12, Barcelona
-
20 Febrer 2020 15:0012 Març 2020 16:30
-
A l'aula de 5èA
Escola Les Aigües, Carrer de Sardenya, 420, 08025 Barcelona
-
20 Febrer 2020 15:0012 Març 2020 16:30
-
A l'aula de 4tA
Escola Les Aigües, Carrer de Sardenya, 420, 08025 Barcelona
-
20 Febrer 2020 15:0012 Març 2020 16:30
-
A l'aula de 5èB
Escola Les Aigües, Carrer de Sardenya, 420, 08025 Barcelona
-
20 Febrer 2020 15:0012 Març 2020 16:30
-
A l'aula de 4tB
Escola Les Aigües, Carrer de Sardenya, 420, 08025 Barcelona
-
20 Febrer 2020 · 13:30 - 14:30
-
Classe de 3r d'ESO C
Carrer de l'Alumini, 48, 08038
-
20 Febrer 2020 · 13:30 - 14:30
-
Classe de 3r d'ESO A
Carrer de l'Alumini, 48, 08038
-
20 Febrer 2020 · 13:30 - 14:30
-
Classe de 3r d'ESO B
Carrer de l'Alumini, 48, 08038
-
20 Febrer 2020 · 11:00 - 12:30
-
A l'aula de 4t
Rambla de Prim, 217, 08020 Barcelona
-
20 Febrer 2020 11:0005 Març 2020 12:30
-
A l'aula de la classe Master Mind, de 4t
Carrer de Sardenya, 368, 08025 Barcelona
-
20 Febrer 2020 09:0005 Març 2020 10:30
-
A l'aula de la classe Mikado, de 4t
Carrer de Sardenya, 368, 08025 Barcelona
-
19 Febrer 2020 · 18:30 - 20:30
-
Sala Polivalent de Montbau
Carrer Domènech i Montaner, 3
-
19 Febrer 2020 · 18:30 - 20:30
-
Casal de Barri Congrés-Indians
25 - 35, Carrer de la Manigua, 08027 Barcelona
-
19 Febrer 2020 · 17:30 - 19:30
-
Seu del districte
plaça comas 18, 08028 Barcelona
-
19 Febrer 2020 · 10:30 - 12:30
-
Escola Paideia
Carrer del Montnegre 36, 08029, Barcelona
-
18 Febrer 2020 · 19:00 - 21:00
-
Can Clariana Cultural
Carrer de Felip II, 222, 08027 Barcelona
-
18 Febrer 2020 · 19:00 - 21:00
-
Sala de reunions de la Seu del Districte de Les Corts
Plaça Comas, 18, Barcelona
-
18 Febrer 2020 · 18:30 - 20:30
-
Masia Guineueta
Plaça de ca N'Enseya, 08031 Barcelona
-
18 Febrer 2020 · 17:30 - 19:30
-
Sala d'Actes de la Seu del Districte de Sant Martí
Plaça de Valentí Almirall, 1, 08018 Barcelona
-
18 Febrer 2020 · 16:00 - 17:00
-
A l'aula de 5è
Passeig Ciutat de Mallorca, 31, 08016 Barcelona
-
18 Febrer 2020 · 15:00 - 16:00
-
A l'aula de 4t
Passeig Ciutat de Mallorca, 31, 08016 Barcelona
-
18 Febrer 2020 · 11:00 - 12:30
-
A l'aula de 5è
Passeig de la Vall d'Hebron, 64, 08023 Barcelona
-
18 Febrer 2020 · 11:00 - 13:00
-
C/ València, 344, Espai 2
Carrer de València, 344, Barcelona
-
18 Febrer 2020 · 10:00 - 12:00
-
Centre Cívic Joan Oliver Pere Quart
c/ comandant benítez 6, 08028 Barcelona
-
18 Febrer 2020 · 09:00 - 10:30
-
A l'aula de 4t
Passeig de la Vall d'Hebron, 64, 08023 Barcelona
-
17 Febrer 2020 · 18:00 - 20:00
-
Centre Cívic Parc Sandaru
Carrer de Buenaventura Muñoz, 21, 08018 Barcelona
-
17 Febrer 2020 · 11:00 - 13:00
-
Seu del districte
Plaça de la Vila de Gràcia, 2, 08012 Barcelona
-
14 Febrer 2020 · 10:00 - 12:00
-
Centre Cívic Can Déu
Plaça de la Concòrdia, 13, 08014 Barcelona, Espanya
-
14 Febrer 2020 · 09:30 - 11:00
-
A l'aula de 4tA
Carrer de la Manigua, 37, 39, 08027 Barcelona
-
14 Febrer 2020 · 09:30 - 11:00
-
A l'aula de 4tB
Carrer de la Manigua, 37, 39, 08027 Barcelona
-
13 Febrer 2020 · 18:30 - 20:30
-
Centre Cívic de la Sagrera “la Barraca”
Carrer de Martí Molins, 29, 08027 Barcelona
...
-
13 Febrer 2020 · 18:00 - 20:00
-
Centre Cívic Cotxeres de Sants
Carrer de Sants, 79, 08014 Barcelona
-
13 Febrer 2020 · 17:30 - 19:30
-
Seu del Districte de Sant Martí
Plaça de Valentí Almirall, 1, 08018 Barcelona
-
13 Febrer 2020 12:0005 Març 2020 13:00
-
A l'aula de 4t
Carrer Coves d’en Cimany, 54
-
13 Febrer 2020 09:0012 Març 2020 11:00
-
A l'aula de 5è B
Escola Dolors Monserdà, Av. de Vallvidrera, 9, 08017 Barcelona
-
12 Febrer 2020 · 18:30 - 20:30
-
Biblioteca Les Roquetes
Via Favència, 288B, 08042 Barcelona
-
12 Febrer 2020 · 18:30 - 20:30
-
Centre Cívic del Carmel
Carrer del Santuari, 27, 08032
-
12 Febrer 2020 · 18:30 - 20:30
-
Centre Cívic Navas
Passatge del Dr. Torent, 1, 08027 Barcelona
...
-
12 Febrer 2020 · 18:00 - 20:00
-
Seu del Districte de Sants-Montjuïc
Carrer de la Creu Coberta, 104, 106, 08014 Barcelona
Sala Cadires Vermelles
-
12 Febrer 2020 · 15:00 - 17:00
-
Seu del Districte de Sant Martí
Plaça de Valentí Almirall, 1, 08018 Barcelona
-
12 Febrer 2020 · 10:00 - 11:30
-
Centre Cívic Cotxeres de Sants
Carrer de Sants, 79, 08014 Barcelona
-
11 Febrer 2020 · 18:30 - 20:30
-
Centre Cívic Trinitat Vella
Carrer de la Foradada, 36, 08033 Barcelona
-
11 Febrer 2020 · 18:30 - 20:30
-
A VV Canyelles
Carrer de Federico García Lorca, 27 08042 Barcelona
-
11 Febrer 2020 · 11:00 - 13:00
-
Casal de barri Folch i Torres
C/ Reina Amàlia, 31, 08001 Barcelona
-
10 Febrer 2020 · 19:00 - 21:00
-
Seu del Districte de Sant Martí
Plaça de Valentí Almirall, 1, 08018 Barcelona
-
10 Febrer 2020 · 19:00 - 21:00
-
Sala de Plens de la seu del districte
Carrer d'Aragó, 311, 08009 Barcelona
-
10 Febrer 2020 · 14:00 - 16:00
-
Espai Jove Boca Nord
Agudells 37
-
10 Febrer 2020 11:3009 Març 2020 12:30
-
A l'aula de 5è A
Escola Dolors Monserdà, Av. de Vallvidrera, 9, 08017 Barcelona
-
10 Febrer 2020 · 10:00 - 12:00
-
Centre Cívic Joan Oliver Pere Quart
c/ comandant benítez 6, 08028 Barcelona
-
07 Febrer 2020 · 18:30 - 20:30
-
Sala Lluís Companys, Seu del Districte d'Horta-Guinardó
Ronda del Guinardó, 49, 08024
-
06 Febrer 2020 · 18:30 - 20:30
-
Biblioteca Bon Pastor
Carrer de l'Estadella, 64, 08030 Barcelona
-
06 Febrer 2020 · 18:00 - 20:00
-
Saló de Cròniques de l'Ajuntament de Barcelona
Plaça Sant Jaume, 1
-
06 Febrer 2020 · 17:00 - 19:00
-
Seu del Districte de Sant Martí
Plaça de Valentí Almirall, 1, 08018 Barcelona
-
06 Febrer 2020 · 15:00 - 16:50
-
Centre Cívic Sant Andreu
Carrer Gran de Sant Andreu, 111, 08030 Barcelona
-
05 Febrer 2020 · 18:30 - 20:30
-
Mas Guinardó
Plaça de Salvador Riera, 2, 08041
-
05 Febrer 2020 · 18:30 - 20:30
-
Casal de Gent Gran Baró de Viver
Carrer de Quito, 8 - 10, 08030 Barcelona
-
04 Febrer 2020 · 18:30 - 20:30
-
Sala de Plens de la seu del districte
Carrer d'Aragó, 311, 08009 Barcelona
-
04 Febrer 2020 · 18:30 - 20:30
-
Auditori
Carrer del Segre, 24, 32, 08030 Barcelona
-
04 Febrer 2020 · 18:00 - 20:00
-
Seu del Districte de Sant Martí
Plaça de Valentí Almirall, 1, 08018 Barcelona